Łóżko rosnące razem z dzieckiem Junior (140-190 cm)

Łóżko rosnące razem z dzieckiem Junior (140-190 cm)

Kod produktu:     80-17902-40
Wysyłka:     od 4 do 6 tyg.
Wymiary materaca:     70x140 cm
Kolekcje:     Flexa White
Kolor:     biały
Kategorie:     Łóżko niskie

Białe łóżko dziecięce Junior, które rośnie wraz z Twoim dzieckiem. Łóżko posiada regulowaną długość w zakresie do 140 do 190 cm. Dodatkowe materace do kupienia w naszym sklepie.

Każdy rodzic cieszy się, gdy widzi, że jego dziecko rośnie. Można to poznać m.in. po tym, że dotychczasowe, pierwsze łóżeczko ze szczebelkami robi się za małe. Wielu z nas zastanawia się wtedy nad zakupem kolejnego łóżka. Dorosłe spanie będzie jeszcze za duże, ale znów z następnego, dziecięcego nasza pociecha może szybko wyrosnąć... Na co się zdecydować? Jakich wymiarów łóżko kupić?

Na więcej niż kilka lat
Świetnym rozwiązaniem jest białe łóżko dziecięce Junior, które będzie rosnąć wraz z Twoim dzieckiem. Dzięki regulowanej długości od 140 do nawet 190 cm posłuży na dłużej niż kilka lat. Jest niskie, a więc nie ma obawy, że dziecko z niego spadnie i zrobi sobie krzywdę. Co więcej, łóżko rosnące razem z dzieckiem posiada zintegrowane na stałe poręcze zabezpieczające, dzięki czemu Twoja pociecha może spać naprawdę spokojnie. I Ty również!

Prosty montaż
Łóżko dziecięce z barierką idealnie sprawdzi się jako łóżeczko przejściowe pomiędzy łóżeczkiem szczebelkowym a normalnym łóżkiem. Niewielkie rozmiary stanowią jego kolejną zaletę, zwłaszcza jeśli pokój naszego dziecka jest mały i brakuje w nim miejsca na pełnowymiarowe łóżko FLEXA.
Montaż łóżka jest prosty i wymaga tylko śrubokręta. Dzięki instrukcji, którą zamieszczamy poniżej, montaż lub zmiana konfiguracji nie zajmą Ci sporo czasu.

Białe łóżko rosnące wraz z Twoim dzieckiem
Jednak możliwość łatwej rozbudowy naszego łóżka dziecięcego nie spełniałaby swojej roli, gdyby nie wysoka jakość zastosowanych elementów. Model ten został wykonany z wytrzymałej płyty MDF, która zapewnia odpowiednią dozę odporności na pęknięcia i zarysowania, jednocześnie doskonale zapobiegając absorbowaniu wilgoci. Dzięki temu masz pewność, że zakupiony egzemplarz bez problemu utrzyma swoją formę oraz atrakcyjny wygląd przez wiele kolejnych lat, towarzysząc tym samym najpiękniejszym chwilom z życia Twojej pociechy.

Rozwiązania stworzone z myślą o tym, by służyć przez wiele lat naturalnie wymagają ponadczasowej oprawy. Projektują meble z tej linii postawiliśmy na prosty i uniwersalny design, który doskonale sprawdzi się w pokoju przedszkolaka, lecz docenią go także nieco starsze pociechy. Podobnie z resztą sprawa się ma w kwestii palety kolorystycznej — wybór bieli sprawia, że jest to atrakcyjna propozycja zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

Wymiary łóżka
Wymiary łóżka: 62x140/190x80
Wymiary materaca: 83-10380, wym: 8x140x70 i uzupełnienie 8x25x70 (znajdź materac)
Cena nie zawiera materaca.

Copyright © 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed by Trol Intermedia