Stolik DOTS biały z nogami z litego jesionu

Stolik DOTS biały z nogami z litego jesionu

Kod produktu:     82-50103-40
Wysyłka:     od 4 do 6 tyg.
Kategorie:     Stolik
Kolor:     biały
Kolekcje:     DOTS

Stolik FLEXA DOTS idealnie pasuje do dziecięcego pokoju jako podstawowy mebel dla dzieci najmłodszych uwielbiających wszelkie prace plastyczne, zabawy manualne czy zabawy kreatywne. Blat wykonany jest z lakierowanego MDF, nóżki z surowego, litego nielakierowanego jesionu, całość stabilna i funkcjonalna. Gdy dziecko będzie starsze, stolik można używać jako stolika nocnego przy łóżku niskim.   

Cała kolekcja DOTS jest zaprojektowana przez słynną duńską projektantkę mebli Charlotte Høncke, znaną z minimalizmu i projektów nawiązujących do lat 50tych. Jest to zatem kolekcja nowoczesna z nutką retro, skandynawski design w świetnym stylu, który wprowadzi estetyczne i funkcjonalne meble do pokoju dziecka. Stolik pasuje zatem do każdego nowoczesnego domu. Dobrze wygląda nie tylko w pokoju dziecka, ale również w kuchni czy salonie.

Meble z kolekcji wystepują w kolorach: biały, szary, morski i różowy a od grudnia 2022 oferujemy cztery nowe kolory: musztardowy, malinowy, ciemny zielony i zielony naturalny.
Łatwo można
łączyć je z innymi elementami kolekcji DOTS  i oraz innymi meblami dla dzieci z oferty FLEXA.

Uwaga! Cena nie obejmuje taboretów. Stolik nie jest sprzedawany w komplecie ze taboretem, taboret DOTS w różnej kolorystyce do kupienia osobno.    

Wymiary stolika: Ø 60cm x wys. 47cm. 

Copyright © 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed by Trol Intermedia