Łóżko dziecięce z poręczami zabezpieczającymi i wysuwanymi szufladami

Łóżko dziecięce z poręczami zabezpieczającymi i wysuwanymi szufladami

Producent:     Flexa
Kod produktu:     90-11902-40
Wysyłka:     od 4 do 6 tyg.
Wymiary materaca:     90x200 cm
Kolekcje:     Flexa White
Kolor:     biały
Kategorie:     Łóżko niskie

Białe łóżko z poręczami zabezpieczającymi przed spadnięciem oraz dwoma praktycznymi pojemnikami na pościel zgodne z systemem mebli Flexa.

Wielu z nas niepokoi się o bezpieczeństwo dziecka, gdy zamieniamy dotychczasowe łóżeczko ze szczebelkami na łóżko dla 2-3 latka. Do tej pory malucha chroniły przed wypadnięciem szczebelki, a co teraz...? To nocny koszmar wielu rodziców: podczas snu dziecko spadło z łóżka…

Jeśli zdecydujesz się na zakup łóżka dziecięcego z barierką, o bezpieczny sen swojego dziecka możesz być naprawdę spokojny. Dzięki wysokim poręczom maluch nie wypadnie z łóżka, a dodatkowo, w celu jeszcze większej ochrony, można dokupić Jaskinie FLEXA, które, zamontowane przy wezgłowiu, będą przytulnym i bezpiecznym schronieniem podczas snu.

Szuflady na pościel i zabawki
Dodatkowym walorem łóżka dla dwulatka są dwie szuflady, w których można przechowywać pościel i/lub zabawki. Praktyczne pojemniki idealnie spełnią funkcję magazynu dla klocków, kolekcji autek albo książeczek, które czytamy na dobranoc naszych pociechom.

Co istotne, łóżko rosnące z dzieckiem, posiadające poręcze zabezpieczające oraz dwie szuflady. Jest punktem wyjścia dla całego systemu FLEXA. Oznacza to, że w każdym momencie możemy je podwyższyć o łóżko rozkładane (zamiast łóżka w szafie można zastosować opcjonalne łóżko wysuwane) lub przebudować na piętrowe spanie dla rodzeństwa. Zakup białego łóżka dla trzylatka sprawi radość i dziecku, i jego rodzicom. Dla malucha będzie wspaniałym miejscem do snu i zabawy, a rodzicom pozwoli zaoszczędzić miejsce na przechowanie pościeli i zabawek.

Wymiary
Wymiary łóżka: 66,5x101x210 cm
Wymiary materaca: 90x200cm (znajdź materac)
W cenie stelaż elastyczny brzozowy. FLEXA oferuje 5 lat gwarancji na dostępność części do rozbudowy systemu łóżek Classic i White.
Łóżko możemy kupić również w wersji krótszej z materacem 90x190cm. Wystarczy użyć filtra „Rozmiar materaca” i „Kolor” dla zawężenia wyboru.

Copyright © 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed by Trol Intermedia