Łóżko dziecięce  półwysokie NOR z pochyłą drabinką

Łóżko dziecięce półwysokie NOR z pochyłą drabinką

Producent:     Flexa
Kod produktu:     80-31318-95
Wysyłka:     od 4 do 6 tyg.
Wymiary materaca:     90x200 cm
Kategorie:     Łóżka piętrowe pojedyncze

Łóżko półwysokie  z pochyłą drabinką i poręczami, nogi wykonane z litego dębu, rama MDF, boki drabinki MDF, stopnie lity dąb.

Idealne rozwiązanie dla dzieci 4-5 lat, do mniejszych pokoi, gdyż dziecko może pod łóżkiem mieć swoją bazę, miejsce do zabawy lub też do przechowywania swoich zabawek. Pochyła drabinka ułatwia wchodzenie i schodzenie, uchwyty w poręczach i paski antypoślizgowe zwiększają bezpieczeństwo. Wysokosć 143 cm pozwala na siedzenie pod łóżkiem na niskim stołeczku lub pufie.

Dla większej frajdy można pomyśleć o wyposażeniu łóżka w dodatki tekstylne: jaskinię, zasłonki z przedłużkami czy kieszonki; Zasłonki ukryją pod łóżkiem wszystkie dziecięce skarby - których zawsze dużo w pokoju dziecka. W wieku przedszkolnym dzieci mają naturalną potrzebę budowania namiotów, szałasów i skrytek - dlatego taka skrytka pod łóżkiem może stać się ulubionym miejscem dziecka.

Regały i komoda, dostępne dodatkowo, można wstawić pod łóżko, pozwalając zabudować przestrzeń pod łózkiem. Prosze pomyśleć jak dużo rzeczy można w ten sposób przechowac i jak estetycznie to wygląda. Ponieważ są to moduły, gdy łóżko piętrowe zostanie obniżone, będzie je można wykorzystać jako niezależne meble.

Wspomnienie spania w piętrowym łóżku będzie towarzyszyć dzieciom przez całe dzieciństwo.

Wymiary
Wymiary łóżka: 143x208x158,3 cm
Wymiary materaca 90x200 cm
zalecana wysokość: 12 cm
Stelaż elastyczny brzozowy w cenie.
Łóżko dostępne jest także w wersji krótszej z materacem 90x190 cm. Wystarczy użyć filtra „Rozmiar materaca” i „Kolor” dla zawężenia wyboru.
Uwaga! Cena nie obejmuje materaca ani tekstyliów

Wybierz materac

Copyright © 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed by Trol Intermedia