Łóżko dziecięce białe MDF z poręczami i 2 szufladami

Łóżko dziecięce białe MDF z poręczami i 2 szufladami

Producent:     Flexa
Kod produktu:     90-10756-40
Wysyłka:     od 4 do 6 tyg.
Wymiary materaca:     90x200 cm
Kolekcje:     Flexa White
Kolor:     biały
Kategorie:     Łóżko niskie

Białe łóżko MDF o wymiarach 100x210 dla starszych dzieci i młodzieży z dwiema szufladami oraz poręczami zabezpieczającymi.

Czy Twoje dziecko od jakiegoś czasu narzeka, że wciąż musi spać w „dziecinnym” łóżeczku, a jest już na nie zdecydowanie za duże? Być może rzeczywiście nastał ten moment, aby zmienić mu miejsce do spania! Białe łóżko dziecięce z poręczą tylną i szufladami jest idealnym rozwiązaniem dla starszych dzieci, które nie potrzebują już zabezpieczenia przed wypadnięciem, a nie są jeszcze gotowe na łóżko podwyższone.

Idealne dla juniora
Tylna poręcz zabezpiecza przed zimnem w zetknięciu z chłodną ścianą, gdy łóżko jest do niej przysunięte. Szuflady z kolei mogą spełniać funkcję pojemnika na pościel albo zabawki.
Co ważne, łóżko dla juniora można komponować z innymi meblami FLEXA. Podwyższymy je o łóżko rozkładane (wysuwane) lub w razie potrzeby przebudujemy na łóżko piętrowe dla brata czy siostry.
Bez problemu zrobimy też z niego łóżko domek, tak uwielbiane przez dzieci do najróżniejszych zabaw – łóżko posłuży wtedy za dach domku. Nie będzie też potrzeby rozbierania go na czas nocnego odpoczynku – wystarczy drabinka, by wspiąć się na miejsce do spania.
Białe łóżko z pojemnikiem, z nogami z litej brzozy posiada poręcz zabezpieczającą tylną i dwie szuflady. W cenie znajduje się także elastyczny brzozowy stelaż.

Wymiary
Wymiary łóżka: 66,5x101x210 cm
Wymiary materaca: 90x200cm (znajdź materac)
Łóżko dostaniemy również w wersji krótszej z materacem 90x190cm. Znajdziemy je, używając filtra „Rozmiar materaca” i „Kolor” dla zawężenia wyboru.

Copyright © 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed by Trol Intermedia