Łóżko dziecięce z dodatkowym wysuwanym miejscem do spania i poręczami

Łóżko dziecięce z dodatkowym wysuwanym miejscem do spania i poręczami

Producent:     Flexa
Kod produktu:     90-10758-40
Wysyłka:     od 4 do 6 tyg.
Wymiary materaca:     90x200 cm
Kolekcje:     Flexa White
Kolor:     biały
Kategorie:     Łóżko niskie

Białe łóżko podwójne z dodatkowym łóżkiem wysuwanym oraz tylną poręczą zabezpieczającą. Idealne dla rodzeństwa lub jako dodatkowe spanie dla gości.

Niemal wszystkie dzieci uwielbiają gości. Szczególnie, gdy są to ICH goście, czyli mali goście i jeszcze bardziej, gdy mogą ich przenocować! Często przeszkodą w pozostaniu na noc jest brak dodatkowego łóżka w dziecięcym pokoju. Wysuwane łóżko załatwia ten problem. Na co dzień jest schowane i wyciągane tylko wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba. Łóżko dwuosobowe to również świetne rozwiązanie w przypadku rodzeństwa, zwłaszcza gdy powierzchnia pokoju mocno ogranicza lub wręcz uniemożliwia postawienie drugiego miejsca do spania.

Dla rodzeństwa albo gości
Białe łóżko rozkładane z tylną poręczą zabezpieczającą i drugim łóżkiem rozsuwanym idealnie sprawdzi się dla starszych dzieci, które nie muszą już mieć specjalnej ochrony przed wypadnięciem, a potrzebują miejsca do spania dla swoich gości.
Łóżko górne będzie także podstawą dla całego systemu FLEXA. Możemy przebudować je na łóżko piętrowe albo podwyższyć. Łóżko podwójne wysuwane to świetne rozwiązanie w przypadku małej powierzchni dziecięcego pokoju.
Firma oferuje 5 lat gwarancji na dostępność części do rozbudowy systemu łóżek Classic i White. W cenie jest także stelaż elastyczny brzozowy w łóżku górnym i lity sosnowy w dolnym.

Wymiary
Wymiary łóżka: 66,5x101x210 cm
Wymiary materaca: 90x200 cm (góra) i 90x190 cm (dół)
Znajdziemy je, używając filtra „Rozmiar materaca” i „Kolor” dla zawężenia wyboru.
Łóżko dostępne jest także w wersji krótszej z materacem 90x190 cm.

Copyright © 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed by Trol Intermedia