Łóżko dziecięce z poręczami zabezpieczającymi

Łóżko dziecięce z poręczami zabezpieczającymi

Producent:     Flexa
Kod produktu:     90-11900-40
Wysyłka:     od 1 do 2 dni
Wymiary materaca:     90x200 cm
Kolekcje:     Flexa White
Kolor:     biały
Kategorie:     Łóżko niskie

Białe łóżko dziecięce z poręczami, które zapewni bezpieczeństwo dziecka podczas snu. Łóżko w kolorze białym wykonane z płyty MDF.

Opieka nad dwulatkiem jest nie lada wyzwaniem dla każdego rodzica. Maluch coraz szybciej chodzi i biega, nierzadko trafiając na przeszkody, które mogą odbić się guzem na czole i nie tylko... To również czas, gdy samodzielnie wychodzi ze swojego łóżeczka ze szczebelkami, co, zwłaszcza gdy jest ono wysokie, grozi niebezpieczeństwem. Warto wtedy zmienić łóżko malucha na łóżeczko przeznaczone dla 2-3 latków, z wysokimi poręczami ochronnymi zabezpieczającymi przez wypadnięciem. Poręcze dostępne są w różnych pastelowych kolorach, które świetnie komponują się z białą ramą łóżka i nogami z litej brzozy.

Odpoczynek i zabawa w jednym
Dodatkową ochroną mogą być Jaskinie FLEXA z dowolnej kolekcji tekstyliów, które zabezpieczają malucha przed niebezpiecznym wychylaniem się z łóżka. Są one także niezwykłą inspiracją do zabawy, a pamiętajmy, że 2-3-latki uwielbiają odgrywać różne role i uczestniczyć w wymyślaniu niesamowitych historii!
Łóżko dla dwulatka stanowi także punkt wyjścia dla całego systemu FLEXA. Będzie je można podwyższyć, dokupić zjeżdżalnię, biurko lub kolejne łóżko dla rodzeństwa, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Dzieci uwielbiają te łóżka właśnie ze względu na możliwość połączenia funkcji odpoczynku z zabawą.
Już nie musisz kupować mebli na wyrost. Łóżko dla trzylatka w każdej chwili zmodyfikujesz na miejsce do spania dla starszego dziecka. FLEXA oferuje 5 lat gwarancji na dostępność części do rozbudowy systemu łóżek Classic i White.

Wymiary
Wymiary łóżka: 66,5x101x210 cm
Wymiary materaca: 90x200 cm (znajdź materac)
Łóżko jest również dostępne w krótszej wersji z materacem 90-190 cm, proszę użyć filtrów „Rozmiar materaca” i „Kolor” dla zawężenia wyboru.

Copyright © 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed by Trol Intermedia