Łóżko dziecięce piętrowe MAXI z prostą drabinką

Łóżko dziecięce piętrowe MAXI z prostą drabinką

Producent:     Flexa
Kod produktu:     80-17414-40
Wysyłka:     od 1 do 2 dni
Wymiary materaca:     90x200 cm
Kolekcje:     Flexa White
Kolor:     biały
Kategorie:     Łóżka piętrowe dla rodzeństwa

Wysokie piętrowe łóżko dla starszych dzieci i młodzieży z prostą drabinką. Łóżko pełnowymiarowe w kolorze białym wykonane z MDF.

Po pokoju nastolatka najłatwiej poznać, czym aktualnie interesuje się młody człowiek. Plakaty z ulubionymi gwiazdami filmu i muzyki, stosy gier, komputer, nierzadko rower i akcesoria związane z aktualnymi pasjami dziecka to tylko kilka spośród wyróżników młodzieżowego pokoju.

Bez względu na preferencje dorastającego chłopca lub dziewczynki pokój powinien być podzielony na trzy sfery: do nauki, rozrywki i relaksu oraz snu. Ważne jest, żeby były one wyraźnie rozgraniczone i nastolatek nie rozpraszał się np. przy odrabianiu lekcji widokiem swojej kolekcji retro aut.

Uwolnić przestrzeń
Na niewielkiej przestrzeni, zwłaszcza jeśli zamieszkuje ją uczące się rodzeństwo, nie jest to łatwe. Nagromadzenie przedmiotów, „niezbędnych” braciom czy siostrom, nierzadko powoduje kłótnie pomiędzy dziećmi, żadne z nich bowiem nie chce zrezygnować z uwolnienia wspólnej przestrzeni. Dobrym rozwiązaniem, minimalizującym skutki ograniczonego miejsca, jest zakup łóżka piętrowego Maxi. Po pierwsze – odpada problem postawienia drugiego miejsca do spania, po drugie – ryzyko konfliktów między rodzeństwem znacznie maleje. Co ważne, pod łóżka piętrowe młodzieżowe można wstawić również szuflady na pościel lub dostawkę do łóżka dla gościa albo trzeciego dziecka. Łóżko na antresoli świetnie sprawdza się w przypadku rodzeństwa dzielącego jeden pokój.


Jedno łóżko, dwa spania
Optymalna odległość między łóżkami – 102 cm pozwala na swobodne siedzenie na dolnym łóżku bez dotykania głową stelażu górnego łóżka. Podwójne łóżko młodzieżowe można rozdzielić również na dwa niezależne spania. Co ważne, szczególnie przy niewielkiej przestrzeni pokoju, funkcjonalność mebli FLEXA sprzyja możliwości łączenia poszczególnych elementów wyposażenia wnętrza!

Wymiary
Wymiary łóżka: 185x100/110x210 cm
Wymiary materaca: Potrzebne 2 materace 90x200 cm, nie są wliczone w cenę
Łóżko do samodzielnego montażu dostępne jest również w wersji krótszej z materacem 90x190 cm.
Użyj filtra „Rozmiar materaca” oraz „Kolor”, by zawęzić wybór.

Copyright © 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed by Trol Intermedia