Łóżko dziecięce piętrowe z drabinką prostą

Łóżko dziecięce piętrowe z drabinką prostą

Producent:     Flexa
Kod produktu:     80-17407-40
Wysyłka:     od 1 do 2 dni
Wymiary materaca:     90x200 cm
Kolekcje:     Flexa White
Kolor:     biały
Kategorie:     Łóżka piętrowe dla rodzeństwa

Białe łóżko dziecięce piętrowe z prostą drabinką, które można dodatkowo wyposażyć w szuflady lub dodatkowe spanie.

Częstym problemem w przypadku rodzeństwa zamieszkującego w jednym pokoju jest zbyt mała przestrzeń, utrudniająca wstawienie dwóch łóżek do sypialni. Z pomocą przychodzą meble FLEXA – czyli podwójne łóżko piętrowe. To idealne rozwiązanie dla rodzeństwa mieszkającego razem, łączące oszczędność miejsca i jednocześnie wysoki komfort spania. Dzięki zasłonkom, które przy okazji zdobią miejsce do spania, łatwo wydzielimy sferę intymności dla każdego z rodzeństwa. Pod niższe łóżko można także wstawić szuflady na pościel albo trzecie miejsce do spania dla gościa. A gdy rodzeństwo będzie chciało spać osobno, dwuosobowe łóżko z łatwością przebudujemy, obniżając je, podwyższając czy wstawiając biurko pod spodem.

Łóżko domek albo sofa dla gości
Wbrew pozorom piętrowe łóżko nie jest wyłącznie propozycją dla dwójki dzieci sypiających w jednym pokoju. Z łatwością może stać się łóżkiem domkiem, gdy zabudujemy zasłonkami jego dolną część. Dobrym pomysłem, zwłaszcza w przypadku pokoju nastolatka, jest przeznaczenie dolnej części łóżka na sofę z kolorowymi poduszkami. W ten sposób zyskamy dodatkowe, przytulne miejsce do siedzenia dla gości.
A jeśli Twoje dziecko szybko się nudzi i uwielbia nowości, podwójne łóżko da mu możliwość zamiany spania – raz na dole, raz na górze. Drabinka, po której dziecko wchodzi na górne łóżko, zaopatrzona jest w poręczne uchwyty oraz naklejki antypoślizgowe na stopniach, dzięki którym nie musisz martwić się o bezpieczeństwo pociechy.

Wymiary
Wymiary łóżka: 154x210x109 cm
Wymiary materaca: Potrzebne 2 materace 90x200 cm, zalecana wysokość: 12 cm
Stelaż elastyczny w cenie.
Uwaga! Cena nie obejmuje materaców ani tekstyliów. Podwójne łóżko dostępne jest również w wersji krótszej z materacem 90x190. Użyj filtra „Rozmiar materaca” oraz „Kolor”, by zawęzić wybór.
UWAGA! Kolor z palety RAL: 9003.

Copyright © 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed by Trol Intermedia