Łóżko średniowysokie dla dziecka z pochyłą drabinką i zjeżdżalnią

Łóżko średniowysokie dla dziecka z pochyłą drabinką i zjeżdżalnią

Producent:     Flexa
Kod produktu:     80-17315-40
Wysyłka:     od 1 do 2 dni
Wymiary materaca:     90x200 cm
Kolekcje:     Flexa White
Kolor:     biały
Kategorie:     Łóżko ze zjeżdżalnią, wys 120 cm
Kategorie:     Łóżka piętrowe pojedyncze

Średniowysokie, białe łóżko dla dzieci w wieku przedszkolnym ze zjeżdżalnią i pochyłą drabinką. Świetnie nadające się małego pokoju, gdyż zapewnia dodatkową przestrzeń do wyśmienitej zabawy.

Czy Twoje dziecko na placu zabaw od razu biegnie na ślizgawkę i marudzi, gdy na dworze mżawka albo śnieg uniemożliwiają zjeżdżanie? Teraz to możliwe nawet w deszczowe dni i to bez wychodzenia z domu! Łóżko białe ze zjeżdżalnią, łączące funkcje odpoczynku w nocy i zabawy w dzień sprawi, że z tego rodzaju spania będą zadowolone zarówno dzieci, jak i ich rodzice.
Dodatkowo wyposażone w pochyłą drabinkę, w przeciwieństwie do łóżka z prostą drabinką, przeznaczonego dla starszych dzieci i młodzieży, pozwoli bez problemu na samodzielne wchodzenie i schodzenie Twojego malucha.

Bezpieczna, wyprofilowana zjeżdżalnia
Takie łóżko będzie wspaniałą atrakcją także dla małych gości Twojej pociechy. Bezpieczna, wyprofilowana, z miejscem do hamowania zjeżdżalnia oraz mini plac zabaw, „wyczarowany” z wolnej przestrzeni pod łóżkiem sprawią, że nawet w razie niepogody dzieci nie będą się nudzić!

Miejsce pod łóżkiem może też posłużyć do przechowywania zabawek i dziecięcych skarbów albo posłużyć jako łóżko domek – i stać się kolejną atrakcją dziecięcego pokoju.
Białe łóżka dla przedszkolaków ze zjeżdżalnią i pochyłą drabinką to znakomite meble dziecięce dla aktywnych maluchów. A gdy przedszkolak zamieni się w juniora, miejsce do spania spokojnie można będzie przebudować: obniżyć je, podwyższyć lub połączyć z drugim, bez problemu usuniemy także zjeżdżalnię i drabinkę.

Projektując nasze łóżko ze zjeżdżalnią i drabinką na uwadze mieliśmy przede wszystkim bezpieczeństwo przedszkolaka — a to z kolei wynika nie tylko z zastosowanych rozwiązań konstrukcyjnych, ale również z jakości samych materiałów. W tym przypadku za podstawę mebla służy wytrzymała płyta MDF, zapewniająca odpowiedni poziom odporności na wszelkiego typu uszkodzenia — od drobnych zarysowań, aż po pęknięcia i wgniecenia powstałe w wyniku uderzeń. Ponadto elementy wykonane z tego materiału w niezwykle niskim stopniu pochłaniają wilgoć, dzięki czemu masz pewność, że zakupiony egzemplarz posłuży Twoim podopiecznym przez wiele lat.

Białe łóżko ze zjeżdżalnią i drabinką — idealne dla przedszkolaka
W kwestii warstwy wizualnej postawiliśmy na uniwersalność. Prosty design doskonale wkomponuje się w praktycznie każdy rodzaj wnętrza, dzięki czemu nie musisz martwić się dostosowywaniem mebli do reszty aranżacji. Podobny minimalizm panuje w obszarze palety barw — nieskazitelna biel sprawdzi się zarówno w pokoju dziewczynki, jak i chłopca.

Wymiary
Wymiary łóżka: 120x210x250 cm
Wymiary materaca: 90x200 cm,
zalecana wysokość: 12 cm
Stelaż elastyczny w cenie.

Łóżko dostępne jest także w wersji krótszej z materacem 90x190 cm.
Wystarczy użyć filtra „Rozmiar materaca”.

Poręcz przednia może być również w kolorze zielonym lub rdzawym. Wystarczy dopisać tę informację w uwagach.
Uwaga! Cena nie obejmuje materaca ani tekstyliów.

Copyright © 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed by Trol Intermedia