Łóżko krótsze dla dziecka FLEXA DOTS białe

Łóżko krótsze dla dziecka FLEXA DOTS białe

Producent:     Flexa
Kod produktu:     80-19102-40
Wysyłka:     od 4 do 6 tyg.
Kategorie:     Łóżko pojedyncze niskie
Wymiary materaca:     90x190 cm
Kolor:     biały
Kolekcje:     DOTS

Łóżka dla dzieci FLEXA DOTS zostały stworzone z myślą zarówno o najmłodszych, jak i ceniących design nastolatkach. Rama łóżka niskiego dla dzieci wykonana jest z MDF a nóżki z surowego, nielakierowanego, litego jesionu z końcówkami w kolorze mebla, przypominające zapałki. Cała kolekcja DOTS jest zaprojektowana przez słynną duńską projektantkę mebli Charlotte Høncke, znaną z minimalizmu i projektów nawiązujących do lat 50tych. Jest to zatem kolekcja nowoczesna z nutką retro, skandynawski design w świetnym stylu, który wprowadzi estetyczne i funkcjonalne meble do pokoju dziecka.

Bezpieczeństwo dzieciom najmłodszym zapewnia możliwość zastosowania poręczy ochronnej, zdejmowanej lub montowanej na stałe (wg decyzji klienta) oraz zaokrąglone krawędzie łóżek dla dzieci.

Meble z kolekcji wystepuje w kolorach: biały, szary, morski i różowy a od grudnia 2022 oferujemy cztery nowe kolory: musztardowy, malinowy, ciemny zielony i zielony naturalny.
Łatwo można
łączyć je z innymi elementami kolekcji DOTS  i oraz innymi meblami dla dzieci z oferty FLEXA.

Do łóżka niskiego dla dzieci DOTS pasuje materac 90x190cm. Wymiary zewnętrzne: 72x95x195,5cm

Uwaga! Materac nie jest sprzedawany w komplecie z łóżkiem. W cenie stelaż z drewnianych deseczek montowany na stałe do stelaża. Łóżko rekomendowane dla dzieci w wieku 3+.

Łóżko jest do samodzielnego montażu, montaż prosty.

Mebel składa się z trzech paczek: Colli 80-19111-40+80-19112-40+82-30007

Copyright © 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed by Trol Intermedia