Taboret DOTS biały z nogami z litego jesionu

Taboret DOTS biały z nogami z litego jesionu

Kod produktu:     82-10047-40
Wysyłka:     od 4 do 6 tyg.
Kategorie:     Taboret
Kolor:     biały
Kolekcje:     DOTS

Taboret FLEXA DOTS idealnie pasuje do dziecięcego pokoju jako podstawowy mebel dla dzieci najmłodszych uwielbiających wszelkie prace plastyczne, zabawy manualne czy zabawy kreatywne. Siedzisko wykonane jest z lakierowanego MDF, nóżki z surowego, litego nielakierowanego jesionu, całość stabilna i funkcjonalna. Gdy dziecko będzie starsze, taboret można używać jako stolika nocnego przy łóżku niskim.   

Cała kolekcja DOTS jest zaprojektowana przez słynną duńską projektantkę mebli Charlotte Høncke, znaną z minimalizmu i projektów nawiązujących do lat 50tych. Jest to zatem kolekcja nowoczesna z nutką retro, skandynawski design w świetnym stylu, który wprowadzi estetyczne i funkcjonalne meble do pokoju dziecka. Taboret wraz ze stolikiem pasuje zatem do każdego nowoczesnego domu. Dobrze wygląda nie tylko w pokoju dziecka, ale również w kuchni czy salonie.

Meble z kolekcji wystepują w kolorach: biały, szary, morski i różowy a od grudnia 2022 oferujemy cztery nowe kolory: musztardowy, malinowy, ciemny zielony i zielony naturalny.
Łatwo można
łączyć je z innymi elementami kolekcji DOTS  i oraz innymi meblami dla dzieci z oferty FLEXA.

Wymiary: Ø 30cm x wys.30cm

Copyright © 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed by Trol Intermedia