Łóżko dziecięce średniowysokie NOR z pochyłą drabinką i zjeżdżalnią

Łóżko dziecięce średniowysokie NOR z pochyłą drabinką i zjeżdżalnią

Producent:     Flexa
Kod produktu:     80-31808-95
Wysyłka:     od 4 do 6 tyg.
Wymiary materaca:     90x200 cm
Kategorie:     Łóżko ze zjeżdżalnią, wys 120 cm

Łóżko średniowysokie  z pochyłą drabinką i zjeżdżalnią, nogi wykonane z litego dębu, rama MDF, boki drabinki MDF, stopnie lity dąb.

Idealne rozwiązanie dla dzieci 3+ , gdyż  młodsze dziecko znakomicie radzi sobie z wchodzeniem po pochyłej drabince, ale może mieć jeszcze problemy z zejściem. Zjeżdzalnia zatem to bezpieczny sposób na wydostanie się trzylatka ze zsojego podwyższonego łóżka. A jaka to frajda ! Plac zabaw w domu na długie zimowe wieczory. Ponadto, dziecko może pod łóżkiem mieć swoją bazę, miejsce do zabawy lub też do przechowywania swoich zabawek. Pochyła drabinka ułatwia wchodzenie, uchwyty w poręczach i rowki antypoślizgowe zwiększają bezpieczeństwo.

Dla większej frajdy można pomyśleć o wyposażeniu łóżka w dodatki tekstylne: jaskinię, zasłonki czy kieszonki; Zasłonki ukryją pod łóżkiem wszystkie dziecięce skarby - których zawsze dużo w pokoju dziecka. W wieku przedszkolnym dzieci mają naturalną potrzebę budowania namiotów, szałasów i skrytek - dlatego taka skrytka pod łóżkiem może stać się ulubionym miejscem dziecka.

Regały i komoda, dostępne dodatkowo, pasują idealnie pod łóżko, pozwalając zabudować w pełni lub w cześci przestzeń pod łózkiem. Prosze pomyśleć jak dużo rzeczy można w ten sposób przechowac i jak estetycznie to wygląda. Ponieważ są to moduły, gdy łóżko piętrowe zostanie obniżone, będzie je można wykorzystać jako niezależne meble.

Wspomnienie spania w piętrowym łóżku będzie towarzyszyć dzieciom przez całe dzieciństwo.

ZOBACZ DETALE

Wymiary
Wymiary łóżka: 120x208x249,3 cm
Wymiary materaca 90x200 cm
zalecana wysokość: 12 cm
Stelaż elastyczny brzozowy w cenie.
Łóżko dostępne jest także w wersji krótszej z materacem 90x190 cm. Wystarczy użyć filtra „Rozmiar materaca” i „Kolor” dla zawężenia wyboru.
Uwaga! Cena nie obejmuje materaca ani tekstyliów

Wybierz materac

Copyright © 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed by Trol Intermedia